Informace o nás

Odbor KČT v Dobrušce má v současné době 84 členů. Odbor pořádá takřka každý týden nějakou akci. V zimě se členové odboru i zájemci o pohyb v přírodě účastní výletů na běžkách a pořádají i krátké zimní vycházky. Během roku pak pořádají pravidelné výlety do okolí i do vzdálenějších míst republiky. Zájemci o cykloturistiku se mohou účastnit i pořádaných výletů na kole. Oblíbenými akcemi jsou „Dámská jízda“ a týdenní soustředění na vybraných atraktivních místech ČR, cyklozájezd do zahraničí a týden s vysokohorskou turistikou.

V rámci akce „Turisté přírodě“ pomáhají dobrušští turisté ve spolupráci s CHKO Orlické hory při úklidu břehů některých řek v regionu.

Naši uživatelé

Protože stále více našich členů využívá při své práci i doma počítač, rozhodli jsme se vytvořit webové stránky přinášející aktuální zprávy z dění v odboru - informace o chystaných akcích,

- zprávy z uspořádaných akcí,

- fotografie z výletů,

- informace z oblasti Královéhradeckého kraje

a další zajímavosti.

Stránky jsou samozřejmě k dispozici i široké veřejnosti, která se tak může dovědět především o plánovaných akcích pořádaných odborem, protože tyto akce jsou většinou přístupné i nečlenům KČT.